İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

Misyon

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

Misyon

Akademinin temel misyonu; ticaretin gelişmesine yönelik olarak faaliyet gösteren girişimci ve yatırımcıların ticari faaliyetlerine ilişkin gerekli temel bilgilerin oluşturulması, bu yönde gerekli analizlerin yapılması, rekabet güçlerinin, verimlilik ve etkinlik oranlarının arttırılması yönünde gerekli Ar-Ge çalışmalarının yapılması ve başta İstanbul’da faaliyet gösteren ve ihracat hedefleriyle kendilerini geliştirmek isteyen işletmeler olmak üzere gerek küresel ölçekte gerekse Türkiye çapında firmalara bilgi ve tecrübe aktarımı konusunda destek olmaktır.

Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.