İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

İDA “EKONOMİNİN SEKTÖRLERİ ÇALIŞTAYI”

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

İDA “EKONOMİNİN SEKTÖRLERİ ÇALIŞTAYI”

İstanbul Düşünce Akademisi ( İDA ) tarafından şimdiye kadar toplam da 19 sektörel /ekonomik çalışma ve araştırmalar gerçekleştirildi. Tüm bu çalışmaların yanında bilgi ekonomisi sektörleri arasında sayılan tasarım, endüstriyel tasarım, bilişim, dijital oyun, sistem yazılımı ve medya, reklamcılık ve benzeri sektörlerinin ülkemiz ve dünyadaki durumunun değerlendirilmesi ve rekabet gücünün geliştirilmesi için Akademimiz tarafından yapılabilecek çalışmalara ışık tutmak üzere “Ekonominin Sektörleri Çalıştayı” İstanbul Ticaret Odasında 29.01.2019 Salı günü gerçekleştirildi. Sektör ve Akademik dünyasından değerli katılımcıların görüş ve önerileri paylaştığı çalıştay da farklı sektörlerin mevcut durumları tüm yönleriyle tartışılırken gelecek vizyonlarının şekillendirecek önemli öneriler ortaya çıktı.
Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.