İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

Türkiye’de Endüstriyel Reklam Ürünleri Sektörü Araştırması Lansman Toplantısı

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

Türkiye’de Endüstriyel Reklam Ürünleri Sektörü Araştırması Lansman Toplantısı

Türkiye’de her işletmenin bir şekilde ürünlerini kullandığı en geniş şekilde sektörlere dokunan Endüstriyel Reklam Ürünleri Sektörü alanında Yıldız Teknik Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi akademisyenlerinden oluşan ekip ile Türkiye çapında 34 il ve KKTC’yi de içeren alan araştırması ilegerçekleştirilen araştırmanın raporu 5 Eylül 2019 tarihinde İstanbul Ticaret Odasında düzenlenen basın lansmanı ile kamuoyuyla paylaşılmıştır.

1 yıl gibi uzun bir zaman ve emek çerçevesinde hazırlanan çalışma lansmanında İTO ilgili sektör temsilcileri, çalışmaya katkı sağlayan Dernek (ARED) temsilcileri ve basın mensupları katılım sağlamış, araştırma ekibi adına proje yürütücüsü deneyimlerini paylaşmıştır.

Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.