İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

Sektörlerin Gelecek Vizyonu Değerlendirme Çalıştayı

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

Sektörlerin Gelecek Vizyonu Değerlendirme Çalıştayı

Bilgi ekonomisi sektörleri arasında sayılan tasarım, endüstriyel tasarım, bilişim, dijital oyun, sistem yazılımı ve medya, reklamcılık ve benzeri sektörlerinin ülkemiz ve dünyadaki durumunun değerlendirilmesi ve rekabet gücünün geliştirilmesi için Akademimiz tarafından gelecekte yapılabilecek çalışmalara ışık tutmak üzere “Ekonominin Sektörleri Çalıştayı” gerçekleştirilmiştir.

Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.