İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

İstanbul Düşünce Akademisi Strateji Çalıştayı

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

İstanbul Düşünce Akademisi Strateji Çalıştayı

Akademimizin, “gerek organizasyon, gerek işleyiş ve gerekse hedefler ve yöntemler noktasında neler yapılabilir, nasıl daha iyiye ulaşılabilir?” sorularına cevap aramak üzere paydaşları arasında yer alan ve halen sürdürülmekte olan araştırmalarda görev alan araştırmacılar, muhtelif Üniversitelerden çeşitli akademisyenler ile İstanbul Ticaret odası birimlerinden temsilcilerin katılımı ile 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü 10:00-14:00 saatleri arasında “İDA Strateji Çalıştayı” gerçekleştirilmiştir.

Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.