İstanbul Düşünme Akademisi - Mobil Logo

Girişimcilik Endeksi Değerlendirme Çalıştayı

İstanbul Düşünce Akademisi - Türkiye’nin Think Tank’ı

Girişimcilik Endeksi Değerlendirme Çalıştayı

İstanbul'da Girişimcilik algısını ölçmek üzere İstanbul halkına yönelik olarak hazırlanan içerik soru formu, örneklem ve yöntem doğrultusunda İstanbul ilçelerini temsilen 1000 kişilik bir örneklem ile “Girişimcilik” konusu incelemeye alınmıştır. Anket sonuçları ile yapılan tüm çalışmaların birlikte değerlendirildiği, girişimcilik konusunda uzman isimlerle görüş ve önerilerin sunulduğu​İstanbul Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Çalıştayı 29 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Sıra Yarışmacı Konusu
1. Anas
Kwider
Şarj İstasyonları
2. İsmail Muhanna Jenerik İlaç İçerik Analizinde Yeni Yöntem
3. Ömer
Rabbat
Workiom
4. Wael Elbetar Exchange Pro
5. Yousry Elthawy Bevol
6. Mohammad Al Abed Wingsphere
7. Ammar Jibakji Tournaa
8. Addulwahab Nemeh Kargocu
9. Amer Rida Heaven

Referanslar

1- İstanbul Düşünce Akademisi faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

2- Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği “İstanbul Düşünce Akademisi” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Düşünce Akademisi’ne ait olup İSTKA ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Düşünce Akademisi - Logo

2017 Yılı Nisan ayında kurulan İstanbul Düşünce Akademisi (İDA), bilginin ticarileştirilmesi amacıyla iş ve yatırım fırsatları hakkında doğru ve nitelikli piyasa analizi vermek temel hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile proje bazlı sözleşme imzalanmıştır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 455 47 57
0 (212) 455 47 57
Hobyar Mah., Reşadiye Cd. 7/9, 34112 Eminönü, Fatih / İSTANBUL
info@istda.org

© 2018 - Kurumsal Web Tasarım Alys WEB. Tüm Hakları Saklıdır.